Baza przedmiotów
Korepetycje przed egzaminem
Dla uczniów klas IV-VIII

Finał nauczania początkowego i rozpoczęcie nauki w klasie IV szkoły podstawowej to nie lada wyzwanie. Zamiana jednego wychowawcy na wielu nauczycieli, zmiana klas i znacznie obszerniejszy program dla wielu uczniów i rodziców jest skokiem na głęboką wodę. Jak się skutecznie uczyć? Jak poradzić sobie z wymaganiami nauczycieli? Nasi korepetytorzy z przyjemnością towarzyszą uczniom szkoły podstawowej nie tylko odrabiając z nimi zadania, ale również w przygotowaniach do klasówek.

Korepetycje przed egzaminem
Przedmioty nauki

W naszej bazie korepetytorów znajdują się nauczyciele, którzy oferują korepetycje z polskiego i matematyki, ale również korepetycje z fizyki i chemii oraz języków obcych, w tym korepetycje z języka angielskiego i przygotowanie do różnych egzaminów. Takich jak np. egzamin ósmoklasisty lub egzamin maturalny. Zarówno w szkole podstawowej, jak i w liceum dodatkowe korepetycje nie tylko pomagają doraźnie w nauce, ale również stanowią fundament, który procentuje w przyszłości, na przykład podczas wyboru kierunków studiów.

Korepetycje przed egzaminem
Dla uczniów szkoły średniej

E-korepetycje w szkole średniej to inwestycja w przyszłość. Im więcej energii włożymy w bieżącą naukę, tym lepiej pójdzie nam egzamin maturalny i otrzymamy indeks wymarzonej uczelni. Nasi korepetytorzy, podążając za potrzebami każdego ucznia, indywidualnie oferują doraźną pomoc przed klasówką albo długofalowe nowoczesne nauczanie, dzięki któremu wiedza z wybranego przedmiotu ma szansę się poszerzyć i ugruntować. W ten sposób e-korepetycje stają się inwestycją z perspektywami na przyszłość.

Korepetycje przed egzaminem
Egzamin maturalny

Dobre nauczanie to nie wszystko. Uzyskanie świadectwa dojrzałości to jedna z najważniejszych cezur w życiu młodego człowieka, dlatego niemal każdemu maturzyście towarzyszy spory stres przed egzaminem. Profesjonalni i dobrzy korepetytorzy nie tylko pomagają zdobyć wiedzę, ale również podpowiedzą, jak się nauczyć, aby uzyskać satysfakcjonujący wynik. Zweryfikują dotychczasowe umiejętności, a przede wszystkim będą wsparciem dla przyszłego maturzysty.

Korepetycje przed egzaminem
Egzamin ósmoklasisty

Uczniowie kończący podstawówkę jeszcze nie zawsze potrafią sami zmobilizować się do nauki, nie wiedzą, jak się nauczyć, dlatego niezależnie od poziomu nastolatka, warto znaleźć dla niego korepetytora. Dobry nauczyciel wie, jak dawać korepetycje, dlatego precyzyjnie określi stopień przygotowania do egzaminu, ale również uzupełni luki w wiedzy i będzie towarzyszyć dziecku w tym stresującym momencie.

Korepetycje przed egzaminem
Prace domowe

Zadania domowe to zmora nie tylko dzieci, ale i rodziców. Wielu uczniów, niezależnie od zdolności i umiejętności, miewa duże trudności z samodyscypliną i motywacją do odrabiania prac domowych. Dla rodzica towarzyszenie w pracy domowej bywa frustrującą stratą czasu. I tu również z pomocą przychodzi korepetytor, który nie tylko będzie towarzyszył, ale i zadba o jakość wykonanej pracy.

Szukasz korepetytora?

Zostaw to nam!

Jak to działa?