Metody płatności

Naszym celem jest, aby wykupienie lekcji na portalu było dla Ciebie jak najbardziej komfortowe. Na Załap.pl możesz zapłacić szybkim przelewem online za pośrednictwem Przelewy24.

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu Przelewy24, w którym masz możliwość wybrania swojej instytucji bankowej. Kolejny krok to zalogowanie się do bankowości elektronicznej oraz potwierdzenie płatności. Wszystko odbywa się w szyfrowanym, bezpiecznym połączeniu SSL, zapewniającym ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Połączenie SSL to gwarancja wysokiego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowana/y z powrotem na zalap.pl, a Twoja lekcja oczekiwać będzie na wybrany termin z nauczycielem.

Cennik

Stawka bazowa za każdą Lekcję wynosi 45 zł brutto (słownie: czterdzieści złotych brutto).

W momencie zamawiania Lekcji Serwis może poinformować, iż ze względu na duże zainteresowanie wskazanym terminem odbycia się Lekcji powyższa stawka bazowa jest mnożona przez przelicznik.

Zakres przelicznika mieści się w przedziale od 1 do 2, z uwzględnieniem przelicznika do części dziesiętnych (np. 1,5 x 45 zł = 67,5 zł).

Stawka bazowa przemnożona przez przelicznik jest równa Opłacie.

Prowizja CDV wynosi [33] % Opłaty.

Do stawki bazowej, w zależności od wybranej przez Użytkownika metody płatności, może zostać doliczona prowizja pobierana przez operatora Systemu Płatności, operatora kart płatniczych lub operatora bankowego.

Wynagrodzenie Nauczyciela jest obliczane jako różnica Opłaty i prowizji CDV i jest wypłacane Nauczycielowi zgodnie z Regulaminem.

Opłata manipulacyjna naliczana w przypadku dokonania zwrotu całości lub części Opłaty z powodu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy przez Nauczyciela jest równa stawce stosowanej przez podmiot zarządzający Systemem Płatności, operatorów kart płatniczych lub operatora bankowego.

Szukasz korepetytora?

Zostaw to nam!

Jak to działa?