Załap.pl

Załapaliśmy problem!

Korepetycje dla większości uczniów stały się szkołą po szkole – aż 75% uczniów po obowiązkowych lekcjach uczęszcza na prywatne dodatkowe lekcje. Gdzie się podziały wolne popołudnia? Rodzice i uczniowie spędzali je na dojazdach do korepetytorów – angażując zarówno swój czas, jak i środki finansowe. Niełatwo było znaleźć kogoś, kto wie jak prowadzić korepetycje i jednocześnie mieszka po sąsiedzku lub gotów jest dojeżdżać do ucznia za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba. Zaś w sytuacji awaryjnej, przed sprawdzianem, próbując na szybko dowiedzieć się , kto i gdzie daje dobre korepetycje, jak dotrzeć do dobrego korepetytora – graniczyło z cudem. Z tym problemem zmagały się trzy na cztery rodziny w Polsce, aż do chwili kiedy…

Załapaliśmy pomysł!

Eureka! E-korepetycje! W 2016 roku na uczelni Collegium Da Vinci w Poznaniu zrodził się pomysł na portal dla korepetytorów, który zgromadzi samych dobrych nauczycieli. Zaledwie 6 miesięcy później powstał prototyp platformy Zalap.pl – pierwszego w Polsce zintegrowanego narzędzia i jednocześnie wirtualnej przestrzeni do prowadzenia fajnych korepetycji online. Naszą ambicją była nie tylko baza korepetytorów z całej Polski, ale proste w obsłudze i dostępne narzędzie do edukacji zdalnej, które nie wymaga ani najnowszego sprzętu, ani dodatkowego oprogramowania.

Załap wiedzę i po problemie!

Tysiące uczniów, setki dobrych korepetytorów to obecny wynik platformy do korepetycji online tworzonej przez zewnętrznych ekspertów, kadry naukowej Collegium Da Vinci oraz studentów uczelni, którzy wiedzą jak prowadzić korepetycje.