Załap.pl

Załapaliśmy problem!

Korepetycje dla większości uczniów stały się szkołą po szkole – aż 75% uczniów po obowiązkowych lekcjach uczęszcza na prywatne dodatkowe lekcje. Gdzie się podziały wolne popołudnia? Rodzice i uczniowie spędzali je na dojazdach do korepetytorów – angażując zarówno swój czas, jak i środki finansowe. Niełatwo było znaleźć kogoś, kto wie jak prowadzić korepetycje i jednocześnie mieszka po sąsiedzku lub gotów jest dojeżdżać do ucznia za każdym razem, gdy zajdzie taka potrzeba. Zaś w sytuacji awaryjnej, przed sprawdzianem, próbując na szybko dowiedzieć się , kto i gdzie daje dobre korepetycje, jak dotrzeć do dobrego korepetytora – graniczyło z cudem. Z tym problemem zmagały się trzy na cztery rodziny w Polsce, aż do chwili kiedy…

Załapaliśmy pomysł!

Eureka! E-korepetycje! W 2016 roku na uczelni Collegium Da Vinci w Poznaniu zrodził się pomysł na portal dla korepetytorów, który zgromadzi samych dobrych nauczycieli. Zaledwie 6 miesięcy później powstał prototyp platformy Zalap.pl – pierwszego w Polsce zintegrowanego narzędzia i jednocześnie wirtualnej przestrzeni do prowadzenia fajnych korepetycji online. Naszą ambicją była nie tylko baza korepetytorów z całej Polski, ale proste w obsłudze i dostępne narzędzie do edukacji zdalnej, które nie wymaga ani najnowszego sprzętu, ani dodatkowego oprogramowania.

Załap wiedzę i po problemie!

Tysiące uczniów, setki dobrych korepetytorów to obecny wynik platformy do korepetycji online tworzonej przez zewnętrznych ekspertów, kadry naukowej Collegium Da Vinci oraz studentów uczelni, którzy wiedzą jak prowadzić korepetycje.

Szukasz korepetytora?

Zostaw to nam!

Jak to działa?