Strefa dobrych korepetycji online

 • 500 doświadczonych e-korepetytorów
 • konto rodzica: dostęp do postępów w nauce i nagrań z zajęć
 • dobór terminu do rodzinnego grafiku
 • skuteczne i ciekawe lekcje
 • ceny od 45 zł za 45 min
Pierwsze zajęcia za 0 zł
Załóż darmowe konto

Dlaczego to działa?

W Załap.pl wiemy, że inwestycja w edukację zmienia świat, dlatego łączymy ciekawych uczniów, z nauczycielami pełnymi pasji, którzy potrafią uczyć online.

Załap.pl jest platformą łączącą e-korepetytora z uczniem. Dzięki opracowanej przez nas technologii i narzędziom ułatwiającym komunikację tworzymy środowisko, w którym e-korepetycje można zrealizować o każdej porze dnia, z dowolnego miejsca bez instalowania dodatkowego oprogramowania.

Dostępność

 • współpracujemy z korepetytorami z całej Polski, którzy skutecznie uczą online
 • e-korepetytorzy dostępni są 24/7
 • nagrywamy zajęcia, więc można do nich wrócić w dowolnym momencie
 • atrakcyjne ceny od 45 zł na 45 min zajęcia

Bezpieczeństwo

 • wiesz dokładnie, kto prowadzi zajęcia — masz możliwość sprawdzenia profilu korepetytora: jego doświadczenia i metod nauczania
 • nagrania z lekcji — nagrywamy zajęcia: dziecko ma możliwość powtórki materiału, Ty możesz zobaczyć, jak wygląda lekcja i jego postępy w nauce
 • partnerstwo z Collegium Da Vinci - Załap tworzą i rozwijają specjaliści z innowacyjnej uczelni
 • bezpieczne płatności online — zapłać szybkim przelewem za pośrednictwem Przelewy24

Jak to działa?

Czy wiesz, że już za kwadrans możesz zacząć e-korepetycje?

Od startu lekcji Twojego dziecka dzieli Cię pięć kroków:

Pierwsze zajęcia za 0 zł
Załóż darmowe konto
 1. Załóż bezpłatne konto rodzica i dodaj swoje dziecko
 2. Zaloguj się na swoim koncie
 3. Wybierz termin i e-korepetytora, który najbardziej Ci odpowiada
 4. Zarezerwuj i opłać zajęcia
 5. Zaloguj się i zrealizuj umówione e-korepetycje

Jak wyglądają e-koreptycje?

Na naszej platformie znajdziesz szeroki wybór e-korepetytorów skutecznych w nauczaniu online, ale również nowoczesne narzędzia, aby za kwadrans wystartować ze zdalną nauką. Nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania, wystarczy że zalogujesz się na swoje konto i dołączysz do zajęć. Zobacz jakie to proste!

 • e-tablica
 • wideonotatki
 • śledzenie postępów w nauce
 • interaktywny czat

Poczekalnia

Aby rozpocząć korepetycje online na Załap.pl potrzebne są: komputer, słuchawki, internet i kamerka.

Poczekalnia to miejsce, w którym masz czas, aby przygotować się do korepetycji i sprawdzić, czy wszystko działa. Dołącz i do dzieła!

Audio, wideo i chat pozwolą Ci widzieć się z korepetytorem i sprawnie z nim komunikować.

poczekalnia

Wirtualny pokój i interaktywny chat

Wirtualny pokój jest łatwy w obsłudze i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, wystarczy zalogować się w aplikacji i dołączyć do zajęć.

wirtualny pokój

Wirtualna tablica

Wirtualna tablica umożliwia komfortowe nauczanie zdalne. Dzięki technologii webRTC na Załap.pl uczeń może komunikować się z korepetytorami poprzez transmisję audio i wideo, jak również pisać na tablicy zwykłym kursorem myszki. Na wirtualnej tablicy można umieszczać również pliki graficzne, prezentacje pdf oraz teksty.

 • Zaznaczaj obiekty.
 • Rysuj, pisz.
 • Korzystaj z gotowych wzorów.
 • Dodawaj załączniki (PDF, jpg, png).
 • Zarządzaj slajdami.
 • Komunikuj się za pomocą kamery i chatu.
wirtualna tablica

Raporty

Śledzenie postępów i archiwum lekcji

Po e-korepetycji możesz wypełnić ankietę i ocenić pracę korepetytora. Fajne korepetycje? Podziel się opinią z innymi! Masz sugestie na przyszłość? Twoje zdanie też się tutaj liczy.

 • Przeglądaj raporty i śledź postępy w nauce.
 • Wracaj do nagrań z poprzednich lekcji, kiedy tylko chcesz.
raporty

Znajdź e-korepetytora!

W naszej bazie e-korepetytorów skutecznych w nauczaniu online znajdziesz tego, z którym twoje dziecko będzie chciało się uczyć. Spróbuj i przekonaj się jakie proste jest wyszukiwanie.

Baza przedmiotów

Dla uczniów klas IV-VIII

Finał nauczania początkowego i rozpoczęcie nauki w klasie IV szkoły podstawowej to nie lada wyzwanie. Zamiana jednego wychowawcy na wielu nauczycieli, zmiana klas i znacznie obszerniejszy program dla wielu uczniów i rodziców jest skokiem na głęboką wodę. Jak się skutecznie uczyć? Jak poradzić sobie z wymaganiami nauczycieli? Nasi korepetytorzy z przyjemnością towarzyszą uczniom szkoły podstawowej nie tylko odrabiając z nimi zadania, ale również w przygotowaniach do klasówek.

Przedmioty nauki

W naszej bazie korepetytorów znajdują się nauczyciele, którzy oferują korepetycje z polskiego i matematyki, ale również korepetycje z fizyki i chemii oraz języków obcych, w tym korepetycje z języka angielskiego i przygotowanie do różnych egzaminów. Takich jak np. egzamin ósmoklasisty lub egzamin maturalny. Zarówno w szkole podstawowej, jak i w liceum dodatkowe korepetycje nie tylko pomagają doraźnie w nauce, ale również stanowią fundament, który procentuje w przyszłości, na przykład podczas wyboru kierunków studiów.

Dla uczniów szkoły średniej

E-korepetycje w szkole średniej to inwestycja w przyszłość. Im więcej energii włożymy w bieżącą naukę, tym lepiej pójdzie nam egzamin maturalny i otrzymamy indeks wymarzonej uczelni. Nasi korepetytorzy, podążając za potrzebami każdego ucznia, indywidualnie oferują doraźną pomoc przed klasówką albo długofalowe nowoczesne nauczanie, dzięki któremu wiedza z wybranego przedmiotu ma szansę się poszerzyć i ugruntować. W ten sposób e-korepetycje stają się inwestycją z perspektywami na przyszłość.

Egzamin maturalny

Dobre nauczanie to nie wszystko. Uzyskanie świadectwa dojrzałości to jedna z najważniejszych cezur w życiu młodego człowieka, dlatego niemal każdemu maturzyście towarzyszy spory stres przed egzaminem. Profesjonalni i dobrzy korepetytorzy nie tylko pomagają zdobyć wiedzę, ale również podpowiedzą, jak się nauczyć, aby uzyskać satysfakcjonujący wynik. Zweryfikują dotychczasowe umiejętności, a przede wszystkim będą wsparciem dla przyszłego maturzysty.

Egzamin ósmoklasisty

Uczniowie kończący podstawówkę jeszcze nie zawsze potrafią sami zmobilizować się do nauki, nie wiedzą, jak się nauczyć, dlatego niezależnie od poziomu nastolatka, warto znaleźć dla niego korepetytora. Dobry nauczyciel wie, jak dawać korepetycje, dlatego precyzyjnie określi stopień przygotowania do egzaminu, ale również uzupełni luki w wiedzy i będzie towarzyszyć dziecku w tym stresującym momencie.

Prace domowe

Zadania domowe to zmora nie tylko dzieci, ale i rodziców. Wielu uczniów, niezależnie od zdolności i umiejętności, miewa duże trudności z samodyscypliną i motywacją do odrabiania prac domowych. Dla rodzica towarzyszenie w pracy domowej bywa frustrującą stratą czasu. I tu również z pomocą przychodzi korepetytor, który nie tylko będzie towarzyszył, ale i zadba o jakość wykonanej pracy.

Koszt edukacji

Na Załap.pl ceny za korepetycje online zaczynają się już od 45 złotych za 45 minut. Dokładna kwota, jaką zapłacisz za naukę zależy jednak od terminu, w jakim dokonasz rezerwacji swoich korepetycji. Przeczytaj tabelkę poniżej i dowiedz się ile kosztują korepetycje online.

Za tydzień

Korepetycje dla lubiących planować. Spotkanie z korepetytorem umówione na dowolny dzień w tygodniu i opłacone przynajmniej 7 dni przed terminem.

45 pln / 45 min.

W tym tygodniu

Korepetycje dla niecierpliwych. Spotkanie z korepetytorem umówione na dowolny dzień tygodnia i opłacone mniej niż 7 dni przed terminem.

58.50 pln / 45 min.

Na dziś!

Potrzebna pilna pomoc w nauce? Zacznij nawet za 15 minut! Spotkanie z korepetytorem w tygodniu umówione nawet tego samego dnia.

67.50 pln / 45 min.

Weekend

Nie masz czasu w tygodniu? Wolisz naukę w weekendy? Spotkanie z korepetytorem w sobotę lub niedzielę i święta, o dowolnej porze jaką wybierzesz.

72 pln / 45 min.

Pierwsze zajęcia za 0 zł
Załóż darmowe konto

Rekomendacje

Pierwsze zajęcia za 0 zł
Załóż darmowe konto

Pytania i odpowiedzi

 1. Czy można zrealizować e-korepetycje na urządzeniu mobilnym?

  W wirtualnym pokoju zarówno e-korepetytor jak i uczeń korzystają z wirtualnej tablicy. Uczeń widzi korepetytora. Ekran telefonu nie jest wystarczający do tego aby efektywnie korzystać z narzędzi, które oferuje platforma, przez co nauka może nie być skuteczna. Z tego powodu z platformy zalap.pl można korzystać wyłącznie na komputerze.

 2. Jak zarezerwować e-korepetycje?

  Aby zarezerwować zajęcia należy założyć bezpłatne konto. Po zalogowaniu będziesz miał możliwość umówienia zajęć z korepetytorem.

 3. Jak długo mogą trwać e-korepetycje?

  Możesz wybrać zajęcia 45, 60 ,90 minutowe.

 4. Jak opłacić e-korepetycje?

  Po zalogowaniu i wybraniu lekcji pojawi się przycisk KUP, po jego naciśnięciu nastąpi przekierowanie na stronę Przelewy24 dzięki którym możesz zrealizować płatność.

 5. Czy mogę złożyć reklamację i otrzymać zwrot wpłaconych środków?

  Tak, Uczeń oraz Rodzic ma możliwość oceny pracy Korepetytora, a także ewentualnego zgłoszenia reklamacji Moderatorowi, co do zakresu Lekcji, jakości nauczania Nauczyciela. Istnieje możliwość zwrotu wpłaconych środków jeśli reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona.

 6. Czy muszę instalować dodatkowe oprogramowanie żeby zrealizować e-korepetycje?

  Nie, wystarczy zalogować się na swoim koncie Ucznia w oknie przeglądarki Google Chrome.

Blog

Choć naszych rodziców nikt rodzicielstwa nie uczył, współczesna świadomość skłania nas do poszerzania wiedzy na temat rozwoju dzieci i nastolatków. Tutaj znajdziesz artykuły z zakresu edukacji dzieci i młodzieży, inspiracje oraz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię problemów. Chcesz zrozumieć swoje dziecko i w pełni wykorzystać jego możliwości – obserwuj nas!

Tańsze korepetycje...

Tańsze korepetycje na Załap.pl 😮

24.03.2021

Lubisz oszczędzać? Wiesz, że możesz zarezerwować korepetycje taniej? Do tego jak to zrobić…

Czytaj więcej

Dyskoteka! 💃

Dyskoteka! 💃

18.03.2021

Kto z was nie był na dyskotece szkolnej? Zabawa przy zasłoniętych oknach…

Czytaj więcej

Zrób test...

Zrób test i sprawdź swój styl uczenia się

01.03.2021

Wyobraź sobie ostatnie wakacje. Co pierwsze przyszło Ci na myśl? Czy były…

Czytaj więcej
Zobacz kolejne wpisy

Szukasz korepetytora?

Zostaw to nam!

Jak to działa?